LV
 
Par REKAL

Rekal galvenais birojs un rūpnīca atrodas Zviedrijas pilsētā Gnestā, 60km uz dienvidiem no Stokholmas. Mūsu videi draudzīgajā rūpnīcā mēs ražojam atbilstošu Eiropas Savienības tirgum ar tā stingrajām vides aizsardzību saistītajām prasībām piemērotu produkciju.
Rekal ir privāta kompānija, kas sākusi savu darbību 1987. gadā. Rekal pastāvīgi pilnveido, ražo un tirgo ķīmijas produkciju un produktu sistēmas profesionālai lietošanai.
Rekal personālam ir plaša tehnoloģiskā kompetence un unikāla 25 gadu pieredze ķīmijas rūpniecībā. 

Rekal piedāvā visaptverošu produkcijas klāstu sabiedriskās ēdināšanas un pārtikas pārstrādes uzņēmumiem, veļas mazgātavām un viesnīcām.

 

Mūsu darbība
 
Rekal kompānija darbojas Zviedrijā, Igaunijā un Latvijā. Mūsu pārstāvji ir Norvēģijā, Somijā un Dānijā.Rekal Latvijā veiksmīgi darbojas jau no 1996.gada.
Rekal ir labi apmācīta, visās šajās valstīs funkcionējoša apkalpošanas organizācija ar plašu tehnoloģisko kompetenci. Rekal ir vairāk nekā 30 pārstāvniecības, kas piedāvā savu produkciju profesionāliem lietotājiem, kā arī atbild par apmācību un tehnisko apkalpošanu.
Rekal ir unikāla pieredze un tehnoloģiskā kompetence, kas apvienotas ar mūsu produkcijas attīstības laboratoriju un modernām ražošanas iekārtām. Mūsu kompetence un ar vides aizsardzību saistīto prasību ievērošana ļāvusi mums kļūt par līderiem Zviedrijas tirgū sabiedriskajā sektorā un vairākām lielām restorānu, viesnīcu un piegādes kompāniju ķēdēm privātajā sektorā. Zviedru kompānijas tradīcijas Latvijā turpina Rekal SIA, kas savas darbības laikā ir iemantojusi daudzu klientu uzticību.